SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY

POTISKY DRESŮ 

Fanouškům nabízíme možnost potisku všech slávistických dresů. Stačí si na eshopu vybrat dres a pomocího našeho konfigurátoru zvolit druh potisku. 

Dres standardně tiskneme jménem i číslem, kdy je jméno umístěno nad číslem. Pro všechny dresy Puma používáme stejný font, který mají hráči A-týmu na příslušných dresech.  Pro retro dresy je používán RETRO font. 

Potisk je možné objednat buď přes eshop nebo osobně na kamenné prodejně. Zakázkové zboží je třeba uhradit předem. Doba výrobu potisku je 3 pracovní dny od přijetí platby. 

 

Ceny potisků: 

Potisk JMÉNO + ČÍSLO: 400 Kč

Kompletní potisk F:L:  800 Kč

Kompletní potisk UEL: 800 Kč

Kompletní potisk UCL: 800 Kč 

 

 

ZAKÁZKOVÝ POTISK VYBRANÉHO TEXTILU 

Fanouškům nabízíme potisky triček, vlajek, minidresů, trenek. V případě zájmu o speciální potisk Vámi vybraného produktu, kontaktujte prosím bohunka@proslavisty.cz. Kolegyně zpracuje cenovou nabídku na daný produkt a ozve se Vám. 

 

 

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA SLÁVISTICKÉHO ZBOŽÍ PRO FANOUŠKOVSKÉ ORGANIZACE

Pro slávistické odbočky a skupiny nabízíme možnost zakázkové výroby vybraného zboží. Chcete-li pro svou odbočku Odboru Přátelči fanouškovskou skupinu vlastní suvenýry (trička s potiskem, šály, placky atd.), kontaktuje prosím milena@proslavisty.cz

Minimální množství vyráběných suvenýrů je standardně 25 kusů. Na základě Vaší poptávky Vám bude zpracována konkrétní nabídka. 

 

Zpět do obchodu