CSR

Jako společnost PROSKS s.r.o. již od roku 2012 pomáháme a podporujeme řadu (nejen slávistických) projektů. Momentálně spolupracujeme s charitativní organizací Běh pro útulky, kdy v rámci společné kolekce, kterou naleznete zde, odevzdáváme organizaci 25% z prodaného zboží. 

Spolupracujeme také s chráněnou dílnou Sdružení D.R.A.K., u které šijeme slávistická zvířátka a pomáháme tak zaměstnávat osoby s tělesným postižením, samoživitele i osoby, které jsou ohroženy sociálním vyloučením. 

V neposlední řadě spolupracujeme s Nadačním fondem Slavie. Skrze náš eshop Proslavisty.cz můžete přispět na nadační fond. Celá částka, kterou přispějete, bude připsána na účet nadačního fondu - výše příspěvku může být 50, 100 nebo 500Kč. Odeslat svůj příspěvek můžete také přímo ihned na této stránce. Přispět můžete také 1500Kč a získat podpisy na dres, který objednáte na našem eshopu. Více informací naleznete zde

Děkujeme, že díky Vám můžeme pomáhat dál. ♥️🤍

1 položek celkem

Společně pomáháme těm, kteří to potřebují. Přispějte ještě dnes prostřednictvím našeho eshopu Nadačnímu fondu Slavie, objednejte si tričko s motivem útulků nebo zakupte výrobek z chráněné dílny. Spolu jsme silnější! SK Slavia Praha. 

Zpět do obchodu