Uživatel: Nepřihlášen

Aktuality

DOSTUPNOST ROUŠEK

Roušky jsou aktuálně vyprodané. Naskladňujeme průběžně dle výrobní kapacity dodavatele. Další část roušek očekáváme v úterý 7.4., nebo ve středu 8.4.

OMEZENÍ V PŘEPRAVĚ GEIS

Pro snížení rizika přenosu viru platí okamžitý zákaz hotovostních transakcí. Veškeré zásilky na dobírku je tak možné s okamžitou platností hradit pouze platební kartou.
 
Provoz výdejních míst Geis Point je zastaven z důvodu nařízení vlády ČR. Pro již uložené zásilky je prodloužena lhůta pro vyzvednutí zásilky o dobu do uzavření výdejního místa.
 
Dalším opatřením je uzavření všech dep pro osobní podání a vyzvednutí zásilek.

OMEZENÍ PROVOZU

V souvislosti s bezpečnostním opatřením je naše kamenná prodejna v Edenu do 10. dubna uzavřena.

E-shop nadále funguje bez jakýchkoli omezení a všechny vaše objednávky jsou expedovány standardním způsobem.

Děkujeme za pochopení a hlavně pevné zdraví!

DÁRKOVÉ POUKAZY

Vzhledem k bezpečnostním opatřením a uzavření prodejny u všech dárkových poukazů, kterým končí platnost kdykoliv v období březen-květen, automaticky prodlužujeme jejich platnost až do 31. května 2020.

ROUŠKA ZDARMA

Akce slávistická rouška ke každé objednávce nad 100 Kč je ukončena! Dosáhli jsme hranice 500 objednávek a všechny roušky tak byly rozdány. Poslední, pětistá objednávka, proběhla 27.3. v 8:45 hod. Veškeré další objednávky budou již zabaleny bez roušky. Děkujeme.

PODPISY HRÁČŮ

Objednávky na originální podpisy hráčů jsou opět spuštěny. Služba je zpoplatněna částkou 500 Kč a celý výtěžek poputuje na konto sdružení Donor.

Podpisy lze objednat pouze na domácí varianty dresů. Žádné jiné zboží podepsat nelze. Doba vyhotovení podpisů může být až 8 týdnů, rychlejší dodání nejsme schopni garantovat. Dresy hráči vlastnoručně podepisují fixem. Neručíme za kvalitu podpisů a není možné je reklamovat.

SLAVIA - SPARTA

Vzhledem k domácímu zápasu má prodejna v Edenu v neděli 8.3. otevřeno standardně do 17:00. Poté bude opět otevřena po skončení utkání až do obsloužení posledního zákazníka (cca 18:30 - cca 19:30). Během poločasové přestávky je možné zakoupit suvenýry skrz prodejní okénko fanshopu v koridoru mezi severní a západní tribunou.

 

Jestli se chcete před utkáním vyhnout frontám na prodejně a chcete pouze šálu nebo čepici, využijte naše venkovní stánky, které budou stát od 14:00 před hotelem Iris, před Komerční bankou a u Fanshopu před vstupem č. 1. Platba na stáncích možná pouze v hotovosti.

OMEZENÍ PLATEB KARTOU

Z důvodu plánované údržby IT infrastruktury platební brány bude v níže uvedených časech omezená dostupnost platby kartou. Děkujeme za pochopení.

NE 8. 3. 2:00 - 3:00

VÝMĚNA ZBOŽÍ

Koupil(a) jsem si zboží (eshop i prodejna) a chci ho vyměnit. Jak mám postupovat?

Zboží lze poslat nebo ho přímo osobně vyměnit na prodejně. Lhůta na výměnu zboží činí 30 dnů od data nákupu/doručení objednávky. Podrobnější informace v sekci FAQ.

INVENTURA

V neděli 16. února začíná jarní část F:L. V Ďolíčku nás čeká vršovické derby. Fanshop má otevřeno od 10 do 17 hodin.

První < 1 2 3 > Poslední    Strana 1 z 3