Uživatel: Nepřihlášen

Aktuality

DOSTUPNOST ROUŠEK

Slávistické roušky jsou aktuálně opět skladem na eshopu i na prodejně.

Nově jsme rozšířili sortiment o slávistické dezinfekční gely a nebrandované respirátory a jednorázové roušky. Slávistické suvenýry a účinné ochranné pomůcky si tak můžete pořídit při jednom nákupu.

PODPISY HRÁČŮ

Nové objednávky na originální podpisy hráčů jsou až do odvolání pozastaveny.

OTEVŘENÍ PRODEJNY

Od pondělí 27. dubna má prodejna v Edenu opět otevřeno dle standardní otevírací doby. V rámci prevence jsou zavedena tato bezpečnostní opatření:

  • vstup na prodejnu je povolen pouze s ochranou horních cest dýchacích (rouška, šátek, šála apod.),
  • v jednom okamžiku se na prodejně může pohybovat maximálně 8 zákazníků,
  • dodržení odstupů minimálně 2 metry mezi zákazníky i prodejci,
  • u vchodu/východu bude dostupný dezinfekční gel pro dezinfekci rukou a jednorázové rukavice pro hygienický nákup,
  • platba možná pouze platební kartou, hotovost není akceptována.

Děkujeme za pochopení a dodržování nastolených opatření. Těšíme se na vás!

OMEZENÍ PROVOZU

V souvislosti s bezpečnostním opatřením je naše kamenná prodejna v Edenu uzavřena až do 26. dubna.

E-shop nadále funguje bez jakýchkoli omezení a všechny vaše objednávky jsou expedovány standardním způsobem.

Děkujeme za pochopení a hlavně pevné zdraví!

DÁRKOVÉ POUKAZY

Vzhledem k bezpečnostním opatřením a uzavření prodejny u všech dárkových poukazů, kterým končí platnost kdykoliv v období březen-květen, automaticky prodlužujeme jejich platnost až do 31. května 2020.

1. 5. a 8. 5. ZAVŘENO

Z důvodu státního svátku bude mít prodejna v Edenu v pátek 1.5. i 8.5. zavřeno.

OMEZENÍ V PŘEPRAVĚ GEIS

Pro snížení rizika přenosu viru platí okamžitý zákaz hotovostních transakcí. Veškeré zásilky na dobírku je tak možné s okamžitou platností hradit pouze platební kartou.
 
Provoz výdejních míst Geis Point je zastaven z důvodu nařízení vlády ČR. Pro již uložené zásilky je prodloužena lhůta pro vyzvednutí zásilky o dobu do uzavření výdejního místa.
 
Dalším opatřením je uzavření všech dep pro osobní podání a vyzvednutí zásilek.

ROUŠKA ZDARMA

Akce slávistická rouška ke každé objednávce nad 100 Kč je ukončena! Dosáhli jsme hranice 500 objednávek a všechny roušky tak byly rozdány. Poslední, pětistá objednávka, proběhla 27.3. v 8:45 hod. Veškeré další objednávky budou již zabaleny bez roušky. Děkujeme.

PODPISY HRÁČŮ

Objednávky na originální podpisy hráčů jsou opět spuštěny. Služba je zpoplatněna částkou 500 Kč a celý výtěžek poputuje na konto sdružení Donor.

Podpisy lze objednat pouze na domácí varianty dresů. Žádné jiné zboží podepsat nelze. Doba vyhotovení podpisů může být až 8 týdnů, rychlejší dodání nejsme schopni garantovat. Dresy hráči vlastnoručně podepisují fixem. Neručíme za kvalitu podpisů a není možné je reklamovat.

SLAVIA - SPARTA

Vzhledem k domácímu zápasu má prodejna v Edenu v neděli 8.3. otevřeno standardně do 17:00. Poté bude opět otevřena po skončení utkání až do obsloužení posledního zákazníka (cca 18:30 - cca 19:30). Během poločasové přestávky je možné zakoupit suvenýry skrz prodejní okénko fanshopu v koridoru mezi severní a západní tribunou.

 

Jestli se chcete před utkáním vyhnout frontám na prodejně a chcete pouze šálu nebo čepici, využijte naše venkovní stánky, které budou stát od 14:00 před hotelem Iris, před Komerční bankou a u Fanshopu před vstupem č. 1. Platba na stáncích možná pouze v hotovosti.

První < 1 2 3 4 > Poslední    Strana 1 z 4