Z důvodu státního svátku bude mít prodejna v Edenu v neděli 17.11. zavřeno.

OSOBNÍ ODBĚRY

Z kapacitních důvodů rušíme objednávky s osobním odběrem. Veškeré zboží je skladem s možností zakoupení přímo na prodejně v Edenu. Osobní odběr lze zvolit pouze v případě objednávky vlastního potisku. Děkujeme za pochopení.

SLAVIA - TEPLICE

Vzhledem k domácímu zápasu má prodejna v Edenu v neděli 10.11. otevřeno standardně do 17:00. Poté bude opět otevřena po skončení utkání až do obsloužení posledního zákazníka (cca 18:45 - cca 19:45). Během poločasové přestávky je možné zakoupit suvenýry skrz prodejní okénko fanshopu v koridoru mezi severní a západní tribunou.

PODPISY HRÁČŮ

Z kapacitních důvodů jsou od 1. listopadu pozastaveny veškeré objednávky na podpisy hráčů. Opětovné spuštění bude pravděpodobně v únoru. Veškeré zaplacené objednávky na podpisy hráčů do 31. října budou vyhotoveny do Vánoc.

SLAVIA - BARCELONA

Vzhledem k domácímu zápasu má prodejna v Edenu ve středu 23.10. otevřeno až do 21:00. Poté bude opět otevřena po skončení utkání až do obsloužení posledního zákazníka (cca 22:45 - cca 23:45). Z bezpečnostního nařízení nebude během poločasové přestávky probíhat prodej skrz prodejní okénko fanshopu v koridoru mezi severní a západní tribunou.

SLAVIA - ARSENAL

Vzhledem k domácímu zápasu ženského týmu v Lize mistryň má prodejna v Edenu ve středu 17.10. otevřeno až do 18:30. Po skončení utkání bude již zavřeno a nebude probíhat ani poločasový prodej.

ČESKO - ANGLIE

Vzhledem k reprezentačnímu utkání Česká republika - Anglie má prodejna v Edenu v pátek 11.10. otevřeno až do 20:45. Ve fanshopu budou v prodeji také zápasové šály a další repre šály.

OMEZENÍ PLATEB KARTOU

Z důvodu plánované údržby IT infrastruktury platební brány bude v níže uvedených časech omezená dostupnost platby kartou. Děkujeme za pochopení.

Ne 11.8.2019 04:00 - 05:00

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY

V sobotu 8. června bude mít prodejna v Edenu výjimečně otevřeno až od 12:00. Děkujeme za pochopení.

SO 8.6. 12:00 - 17:00